Бабогло став героєм матчу відбору Євро-2024: захисник Карпат врятував команду від поразки в поєдинку з Албанією

Переглядів 1921
Фанати Молодови. Фото: Google
25-річний футболіст львівських Карпат знову добре себе проявив у матчі за національну команду Молодови, забивши м'яч у ворота албанської збірної.

Сьогодні, 17 листопада, в рамках відбіркового циклу Євро-2024 збірна Молдови зустрічалася з національною командою Албанії. В основі молдовської збірної вийшов на матч захисник Карпат Владислав Бабогло.

Перший тайм виграли албанці з рахунком 1:0, завдяки голу Чікалеші з пенальті на 25 хвилині. А у другій половині поєдинку на 87 хвилині Бабогло вирівняв становище.

У підсумку зустріч завершилася внічию 1:1. Цей результат приніс Албанії путівку на чемпіонат Європи-2024.

• Після цього поєдинку Молдова ще має шанси на те, щоб вийти на Євро.
  • Наразі команда Бабогла з десятьма очками посідає третє місце в своїй групі. Другі чехи набрали 11 балів, а перші албанці мають 14 пунктів. У четвертих поляків десять очок.
  • 20 листопада Чехія на своєму полі прийматиме Молдову.
  • Що стосується Карпат, за які грає Бабогло, то вони впевнено лідирують в турнірній таблиці Групи А Першої ліги.