«Бельгія – трамплін для молодих гравців»: Сидорчук помітив певні особливості роботи в плані розвитку

Переглядів 251
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Бельгія – трамплін для молодих гравців»: Сидорчук помітив певні особливості роботи в плані розвитку
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
Півзахисник з України, який виступає за бельгійський Вестерло, Сергій Сидорчук поділився своїми враженнями після піврічного перебування у Лізі Жупіле.

Сергій Сидорчук, перебуваючи у Бельгії, відмітив важливі аспекти розвитку місцевих молодих футболістів. Футболіст вирішив пояснити свою думку, розділивши тези на три абзаци. 

«Усі кажуть, що Бельгія – трамплін для молодих гравців. Перебуваючи тут, помітив певні особливості розвитку футболу. 

  • На одне маленьке місто три дитячі команди, які тренуються на базі клубу. Є екіпірування, інвентар – все для розвитку дітей.
  • З дитинства дітей вчать не боятися брати на себе гру – обіграш один в один на тренуваннях у дітей з 5-6 років.
  • Під час гри молоді гравці відчувають себе впевнено та розкуто. Є простір для атакувальних гравців, ніхто не обороняється дуже щільно».

Також український футболіст зазначив, що ця тема його дуже зацікавила і він буде продовжувати ділитися своїми думками та аналізом із своєю аудиторією в соціальних мережах.

«Завжди цікаво аналізувати відмінності підходу до справи у різних країнах та виділяти, що та де працює краще. Думаю, приділю увагу цьому ще не раз у своїх дописах», – написав Сидорчук на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

  • В поточному сезоні Сергій Сидорчук провів за Вестерло 14 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 32-річного українця у 2,2 мільйони євро.
  • Вестерло після 20-ти турів посідає 11-ту сходинку в турнірній таблиці бельгійської Ліги Жупіле. Відставання від Чемпіонської групи (шостої сходинки) складає 11 пунктів.
  • Наступну гру у чемпіонаті Вестерло проведе на виїзді проти Брюгге. Поєдинок заплановано на 20 січня. Початок гри о 21:45.