Більше, ніж мінімальна зарплата в Україні: Циганик розкрив фантастичні суми добових в УАФ

Переглядів 2814
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Більше, ніж мінімальна зарплата в Україні: Циганик розкрив фантастичні суми добових в УАФ
Будинок футболу. Фото: УАФ
Відомий журналіст Ігор Циганик поділився інформацією стосовно фінансового аспекту закордонних поїздок працівників УАФ. Відомо суму добових людей, що керують українськими футболом.

Цього року збірні України різних вікових категорій, в тому числі й доросла, приймуть участь у чемпіонатах Європи. Це неминуче змушує працівників УАФ робити поїздки закордон.

Журналіст Ігор Циганик розповів, скільки на добу отримують люди з Української асоціації футболу, які виїздять в інші країни.

«Відкрию секрет – знаєте, скільки один день добових для топменеджерів, зокрема і генеральних секретарів, і віцепрезидентів, за кордоном виписали собі керівники, які зараз роздають інтерв'ю?

Так от я вам хочу сказати – один день перебування за кордоном чиновника УАФ становить 235 євро, мені здається. Це понад 9 тисяч гривень. Це добові. Добові. Це не зарплата, це добові. Вона більша, ніж мінімальна зарплата в Україні», – сказав Ігор в ефірі програми «Циганик LIVE».

  • Нагадаємо, у січні цього року новим президентом УАФ став Андрій Шевченко, а посаду одного з віцепрезидентів отримав Сергій Ребров, який очолює збірну України.
  • Підопічні Реброва зіграють на Євро-2024 у Німеччині, яке пройде з 14-го червня по 14-те липня.
  • Також у континентальних першостях участь беруть збірні U-17 та U-19, в Олімпійська команда під керівництвом Руслана Ротаня побореться за успіх на Іграх-2024 у Франції.
  • Нещодавно в УАФ стався скандал через розподілення коштів від виходу на Євро-2024 між віцепрезидентом організації Олександром Шевченком та фінансовим директором Євгенією Сагайдак.