Битва колишніх гравців Динамо в Азербайджані: ексголеадор УПЛ за крок від фіналу національного кубка

Переглядів 665
Владислав Кулач. Фото: ФК Зіра
У півфінальному матчу Кубка Азербайджану зустрілися Габала, за яку виступає Зураб Очігава, та Зіра, яку представляє Владислав Кулач. Цікаво, що обидва ексдинамівці вийшли на поле в цьому поєдинку.

Вчора, 3 квітня, відбулися перший поєдинок півфіналу Кубка Азербайджану між командами Зіра та Габала. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь господарів поля. Голи за Зіру забили Саліфа Сама на 51-й хвилині та Рафаель Утзіг на 68-й. Єдиним м'ячем за Габалу відзначився Абу Акель на 90-й хвилині.

Українські гравці Зіри Владислав Кулач та Ельдар Кулієв розпочали матч на лаві запасних та вийшли на поле на 55-й та 69-й хвилинах відповідно. У гостей, Габали, на 52-й хвилині з’явився українець Зураб Очігава, проте українські футболісти не відзначились гольовими діями.

Кубок Азербайджану. 1/2 фіналу.

Зіра – Габала – 2:1

Голи: Сама, 51, Утзіг, 68 – Акель, 90

• В іншому півфінальному матчі Карабах розгромив Нефтчі з рахунком 4:0.
  • Матчі-відповідь півфіналу Зіри проти Габали і Карабаха проти Нефтчі заплановані на 24 квітня.
  • Сезон 2020/21 Кулач завершив із показником у 15 забитих голів в УПЛ, що дозволило йому стати найкращим бомбардиром першості та перейти до Динамо.
  • Кулач провів у складі киян лише сім поєдинків. Нападнику вдалося відзначитися одним голом.
  • У складі Динамо Очігава провів 27 матчів: 11 – за основу, 16 – за дубль, за який відзначився одним голом. У складі біло-синіх гравець перебував з 2015 по 2019 роки.