Брентфорд обіграв колишню команду Ярмоленка: Ярмолюк вийшов на заміну у грі з Вест Хемом

Переглядів 2473
Вест Хем проти Брентфорда. Фото: Google
В поєдинку одинадцятого туру англійської Прем'єр-ліги Брентфорд здійснив камбек та здобув домашню перемогу над Вест Хемом (3:2). Український півзахисник «джмелів» Єгор Ярмолюк вийшов на 79-й хвилині гри.

Брентфорд після сенсаційної перемоги над Челсі в десятому турі (2:0), зумів завдати поразки ще одному лондонського клубу – Вест Хему.

Розпочалося для господарів поля все дуже добре – вже на 11-й хвилині голом відзначився їх французький форвард Ніл Мопе.

Однак, ще до перерви Брентфорд свою мінімальну перевагу розгубив – за Вест Хем точними ударами відзначилися Мохаммед Кудус та Джеррод Боуен.

Але від такого удару Брентфорд зумів відійти і по перерві вирвати перемогу. Героєм команди став Нейтан Майкл Коллінз, який забив переможний гол.

Антигероєм поєдинку можна назвати захисника Вест Хема Константіноса Мавропаноса: грек зрізав м'яч у свої ворота.

Українець Єгор Ярмолюк вже традиційно вийшов на поле в другому таймі й отримав цього разу 11 хвилин чистого ігрового часу.

Англія. Прем’єр-ліга

11-й тур

Брентфорд – Вест Хем 3:2 (1:2)

Голи: Мопе, 11, Мавропанос, 55, автогол, Коллінз, 70 – Кудус, 19, Боуен, 26.

• Після перемоги над «молотобійцями» Брентфорд піднявся на одну позицію догори в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги. Наразі «джмелів» посідають дев'ятий щабель, маючи в активі 16 очок.
  • В наступному турі Ярмолюк і партнери на виїзді зіграють проти Ліверпуля. Поєдинок заплановано на 12 листопада. Початок гри о 17:00.
  • Єгор Ярмолюк в поточному сезоні провів за Брентфорд чотири гри в усіх турнірах: без результативних дій.
  • Форвард збірної України Андрій Ярмоленко виступав за Вест Хем з 2018-го по 2022 рік: 66 поєдинків, вісім голів.