Царенко та Вʼюнник забили дебютні голи у Польщі: як завершилася гра Лехії з українцями у складі

Переглядів 1336
Богдан В’юнник. Фото: Х-акаунт Лехії
У поєдинку сьомого туру польської Екстракляси Лехія на виїзді переграла Гурнік із Забже (3:2). Два з трьох голів гданської команди забили її українські легіонери В’юнник та Царенко.

Лехія нарешті здобула свою першу перемогу в Екстракляси у новому сезоні. Команда з Гданська здолала Гурнік (3:2).

Головними героями зелено білих стали її українські легіонери. Півзахисник Антон Царенко, права на якого належать київського Динамо забив у першому таймі.

▶️  Відео голу Антона Царенка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А колишній нападник донецького Шахтаря Богдан В’юнник відзначився голом по перерві.

▶️  Відео голу Богдана В’юнника дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Польща. Екстракляса

Сьомий тур

Гурнік (Забже) – Лехія (Гданськ) –  2:3 (0:2)

Голи: Ольковскі, 54, Насіменто, 82 – Царенко, 24, Ульссон, 28, В’юнник, 68.

• Після семи турів Лехія має в активі п’ять очок та займає 16 сходинку у турнірній таблиці Екстракляси, а Гурнік з вісьмома пунктами йде десятим.
  • У наступному турі Лехія вдома прийматиме Радомяк. Поєдинок заплановано на 14 вересня. Початок матчу о 15:45 за Києвом.
  • Гурнік у турі номер вісім на виїзді зіграє проти люблінського Мотора. Матч відбудеться 13 вересня і розпочнеться о 19:00.