Чеберко разом із Коламбусом виграв Східну конференцію MLS: команда українця здобула престижний трофей

Переглядів 19729
Чеберко і компанія святкують перемогу. Фото: Коламбус
Євген Чеберко взяв участь у переможному поєдинку Коламбус Крю, який здолав Цинциннаті у матчі за право зіграти у найважливішій грі сезону в MLS.

Коламбус Крю українського захисника Євгена Чеберка в рамках фіналу Східної конференції MLS зустрічався з Цинциннаті.

Українець вийшов на поле за рахунку 2:2, коли почалися екстра-тайми. Разом із Чеберком Коламбус забив переможний м'яч на 115 хвилині - точним був Крістіан Рамірес. У підсумку команда українця здобула перемогу з рахунком 3:2 та виграла трофей переможця Східної конференції ліги.

У фіналі Західної конференції Лос-Анджелес виграв у Г'юстон Динамо (2:0).

Фінальна зустріч цього сезону MLS між Коламбусом Крю та Лос-Анджелесом відбудеться дев'ятого грудня (23:00).

• Чеберко виступає за Коламбус Крю з 2023 року. Раніше він грав за австрійський ЛАСК та хорватський Осієк, а в Україні захищав кольори Дніпра та луганської Зорі.
  • Інтер Маямі українця Сергія Кривцова та аргентинця Ліонеля Мессі в цьому сезоні не грав у плей-офф MLS, посівши 14 місце в Східній конференції.