Челсі та Ман Сіті забили вісім голів на двох: відомо, яку оцінку отримав за цей матч Мудрик

Переглядів 13092
4 голоси
Мудрик із партнерами святкують гол у ворота Ман Сіті. Фото: Google
22-річний український вінгер Михайло Мудрик взяв участь у нічийному поєдинку між Челсі та Ман Сіті. Українець вийшов на заміну в матчі, який завершився внічию 4:4.

12 листопада в рамках 12 туру АПЛ Челсі зустрічався з Ман Сіті на своєму полі. Матч вийшов дуже видовищним та гольовим. Михайла Мудрика наставник аристократів Маурісіо Почеттіно залишив у запасі на цю зустріч.

Перший тайм завершився внічию 2:2. На голи Ерлінга Голанда з одинадцятиметрового та Мануеля Аканджі лондонці відповіли точними ударами у виконанні Тіагу Сілви та Рахіма Стерлінга.

У другій половині поєдинку також було зафіксовано результат 2:2. За Ман Сіті Голанд оформив дубль і також забив Родрі. У складі Челсі точно пробив Ніколас Джексон і Коул Палмер з пенальті.

Михайло Мудрик вийшов на поле на 64 хвилині, замінивши Енцо Фернандеса. Результативними діями українець не відзначився, а матч завершився внічию 4:4.

Від порталу статистики WhoScored Мудрик отримав оцінку 6,3.

• Після цього поєдинку Ман Сіті з 28 очками вийшов на перше місце в АПЛ. Челсі з 16 балами посідає десяту позицію.
  • Наступний матч Челсі зіграє проти Ньюкасла (25.11).