Челсі виграв у Брайтона та вийшов на шосте місце: відома оцінка Мудрика, якого замінили через травму

Переглядів 1824
4 голоси
Михайло Мудрик. Фото: Google
Челсі обіграв на виїзді Брайтон, який очолює екснаставник Шахтаря Роберто Де Дзербі. У складі «синіх» зіграв у першому тайму Михайло Мудрик.

15 травня в рамках перенесеного матчу 34 туру УПЛ Брайтон на своєму полі зустрічався з Челсі.

Лондонська команда здобула перемогу з рахунком 2:1. На голи Палмера та Нкунку «чайки» відповили точним ударом від Велбека.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов на поле в старті, але був замінений на 42 хвилині через травму.

Відео травми Мудрика дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

Портал статистики WhoScored оцінив гру українця в 6,4 бали.

АПЛ. 34 тур

Брайтон – Челсі – 1:2

Голи: Велбек, 90+7 – Палмер, 34, Нкунку, 64.

Вилучення: Джеймс, 88 (Челсі).

• Після цієї вікторії Челсі з 60 очками в активі піднявся на шосте місце, яке дає можливість зіграти в єврокубках, а саме в Лізі конференцій.
  • На фініші сезону 19 травня Челсі також зіграє матч АПЛ з Борнмутом, за який виступає українець Ілля Забарний.