Циганков і Довбик: українські зірки отримали оцінки за важку кубкову перемогу Жирони

Переглядів 2221
Віктор Циганков та Артем Довбик. Колаж «Український футбол»
Українські легіонери каталонської Жирони – Віктор Циганков та Артем Довбик отримали оцінки від статистичного порталу після перемоги в Кубку Іспанії (2:1).

У середу, 1 листопада, Жирона у непростому поєдинку обіграла Сан-Роке (2:1) в рамках 1/64 Кубка Іспанії.

З українських легіонерів каталонців Віктор Циганков розпочав матч у стартовому складі, Артем Довбик лишився на лаві для запасних.

На 75-й хвилині гри Довбик змінив Циганкова, який не відзначився жодними результативними діями. На 90+8 хвилині Артем зумів відзначитися гольовою передачею на Савіо, яка принесла його команді важливу перемогу.

Статистичний портал Sofascore наступним чином оцінив гру українських легіонерів Жирони:

• Циганков – 7.4 (друга оцінка в команді);
  • Довбик – 6.8.

Раніше ексгравець збірної України оцінив шанси Циганкова та Довбика на перехід до гранду АПЛ.

• Довбик у цій кампанії забив п'ять м’ячів і віддав три результативні передачі в 12 матчах за Жирону.
  • Циганков у нинішньому сезоні провів за каталонців десять матчів: один гол, одна результативна передача.
  • Жирона разом із Реалом йде на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 28 очок.
  • У наступному турі Ла Ліги Жирона на виїзді зіграє проти Осасуни. Поєдинок відбудеться 4 листопада. Початок гри о 15:00.