«Циклон Коваленко щойно обрушився на Неаполь»: реакція фанатів на гол-шедевр українця у ворота чемпіонів Італії

Переглядів 2157
Віктор Коваленко. Фото: ФК Емполі
У неділю, 12 листопада, у поєдинку 12-го туру італійської Серії А Наполі на своєму полі програв Емполі з рахунком 0:1. Героєм зустрічі став український півзахисник Віктор Коваленко.

Долю матчу вирішив один м'яч, який на останніх хвилинах забив Віктор Коваленко у ворота чемпіонів Італії.

Відео голу Коваленка у ворота Наполі дивіться в нашому телеграм-каналі

Фанати Емполі відреагували на шикарний гол українського півзахисника.

robyp72: «Останні новини 😶🌫️😶🌫️ Циклон Коваленко щойно обрушився на Неаполь».

Frias: «Чудовий удар з правого флангу від Коваленка відправляє на підлогу команду Де Лаурентіса та Гарсії».

Prostarfoot: «Переможний удар Віктора Коваленка на останній хвилині дарує Емполі незабутню перемогу на виїзді над чемпіоном Італії, Наполі!»

bast4dl: «Збираюся замовити футболку Коваленка».

• У поточному сезоні 27-річний хавбек у складі Емполі провів чотири матчі і забив один м'яч.
  • Емполі набрав десять очок і вийшов на 17-те місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. Наполі йде четвертим, набравши 21 бал.
  • У наступному турі команда українця поміряється силами із Сассуоло. Гра запланована на 26 листопада.
  • У вересні місце на чолі Емполі посів Ауреліо Андреаццолі, для якого це буде вже четвертий прихід у клуб.