«Дайте Яремчуку шанс»: фанати Валенсії звернулись до Барахи після фіаско від Хетафе у матчі Ла Ліги

Переглядів 20956
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Роман Яремчук. Фото: Google
Вболівальники Валенсії прокоментували результат гри своїх улюбленців проти мадридського Хетафе в 16-му турі іспанської Ла Ліги (0:1), згадавши і про українського нападника Романа Яремчука.

Напередодні, у матчі 16-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія зазнала чергової поразки а Ла Лізі. Цього разу підопічні Рубена Барахи в Мадриді капітулювали у протистоянні з місцевим Хетафе (0:1).

Український форвард «кажанів» Роман Яремчук з'явився на полі на 90-й хвилині гри і за відведений час жодною результативною дією не відзначився.

«Український футбол» провів моніторинг соціальних мереж Валенсії, виокремивши написане про Романа Яремчука:

aboaly22: «Будь ласка, дайте Яремчуку шанс почати в старті, Дуро не може тримати м'яч, не може пасувати, не може дриблінгувати, єдине, що він робить – це втрачає м'яч».

Turkomaj: «Яремчук повинен зіграти пару ігор, щоб побачити його рівень».

omar_nzt: «Невже Яремчук настільки поганий, щоб не дати йому більше часу?»

RomerMelde: «Що Яремчук міг встигнути за три хвилини?».

Hugogonzalez_03: «Лише на 88-й хвилині він випустив на поле Яремчука та Каноса. Який же ти поганий, Бараха».

CheOptimista: «Якщо Бараха не розраховує на Яремчука, то треба скоротити його оренду».

• Після 16-ти турів Валенсія має в активі 19 очок та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • В наступному турі команда Рубена Барахи вдома прийматиме Барселону. Поєдинок запланований на 16 грудня. Початок гри о 22:00.
  • В поточному чемпіонаті Роман Яремчук провів за Валенсію 12 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в чотири мільйони євро.