Динамо та Шахтар тріумфували на турнірі Андрія Гаваші 2024: результати матчів

Переглядів 269
Футболісти Шахтаря-U17. Фото: УАФ
Відбувся традиційний турнір серед команди U-15 та U-17 на честь футболіста Андрія Гаваші. Київське Динамо та донецький Шахтар здобули по трофею за підсумками змагання.

З 13 по 17 серпня в Ужгороді відбувся восьмий традиційний турнір на честь футболіста Андрія Гаваші. Це змагання, що проводиться під патронатом УАФ, має багату історію та служить популяризації дитячо-юнацького футболу не лише на Закарпатті, а й по всій країні. Цього року він відбувся вперше після початку повномасштабного вторгнення Росії.

Раніше турнір зазвичай проводився наприкінці літа, коли команди активно готуються до нового сезону ДЮФЛУ та розглядають такі заходи, як один із останніх етапів підготовки. Цього року Ужгород прийняв змагання у двох вікових категоріях – U-15 та U-17, кожна з яких представлена двома групами.

За регламентом турніру переможці груп зіграли у фіналі, а команди, які посіли другі місця у групах, зустрілися у матчі за 3-4 місця. Треті команди груп розіграли 5-6 місце, а четверті – 7-8 позиції. Переможцями турніру стали Динамо у категорії U-15 та Шахтар у категорії U-17.