Допомога Кривцова та Мессі не знадобилася: Інтер Майамі з голом ексзірки Барселони здобув чергову перемогу в МЛС

Переглядів 1053
Інтер Маямі. Фото: Google
Захисник Сергій Кривцов пропустив матч Інтера Майамі проти Чикаго Файр через травму. Незважаючи на відсутність українця, команда із Флориди здобула перемогу в цій зустрічі з рахунком 2:1.

У ніч із 20 на 21 липня Інтер Майамі провів черговий матч регулярного чемпіонату МЛС проти Чикаго Файр, здобувши перемогу (2:1). На полі не з’явилися Ліонель Мессі, який продовжує відновлюватись після травми у фіналі Копа Америка-2024, та Сергій Кривцов, який отримав пошкодження у попередньому поєдинку.

Інтер Майамі відкрив рахунок уже на шостій хвилині завдяки влучному удару Рохаса і впевнено довів перший тайм до перемоги. На 73-й хвилині Чіхос, центральний захисник Чикаго пробіг кілька суперників і відправив м'яч у кут воріт.

Однак Інтер Майамі швидко відновив перевагу – за дві хвилини ексгравець Барселони Жорді Альба знову вивів команду вперед. Флоридська команда зуміла утримати перевагу та здобула перемогу.

МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Чикаго Файр – 2:1

Голи: Рохас, 6, Альба, 75 – Чіхос, 73

• У своїй конференції Інтер Майамі займає перший рядок у турнірній таблиці з 53-ма очками.
  • Наступним матчем для команди стане виїзний поєдинок Кубка Ліги проти мексиканської Пуебли, який відбудеться 28 липня о 03:00.
  • Цього сезону Сергій Кривцов провів за Інтер Майамі 20 матчів, забивши один гол.