Довбик та Циганков відзначилися асистами у матчі Ла Ліги: детальна статистика українських гравців Жирони

Переглядів 392
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Футболісти іспанської Жирони Артем Довбик та Віктор Циганков дізналися свою детальну статистику у матчі місцевого чемпіонату проти Алавесу (2:2).

Вчора, 10 травня, пройшов поєдинок 35-го туру Ла Ліги сезону 2023/24 між командами Алавес та Жирона, який завершився внічию з рахунком 2:2. Господарі забили другий гол на 90+9 хвилині, вирвавши нічию.

Українських футболістів «червоно-білих» Артема Довбика та Віктора Циганкова було включено до стартового складу. Форвард провів на полі весь поєдинок, а вінгера замінили на 73-й хвилині на Пабло Торре. Відзначимо, що обидва українські гравці в цій зустрічі зробили по одному асисту.

Також стала відома детальна статистика українців. Почнемо із Довбик, а за матч він встиг: