Дженоа здобула вольову перемогу: відома оцінка Малиновського за переможний матч

Переглядів 18771
Руслан Малиновський. Фото: Google
30-річний український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський взяв участь у виграшному поєдинку генуезців проти Лечче. Українець зіграв повністю зустріч.

Сьогодні, 28 січня, в рамках 22 туру італійської Серії А Дженоа українського півзахисника Руслана Малиновського на своєму полі приймала Лечче. Наставник грифонів Альберто Джилардіно випустив українця в основі і він у підсумку зіграв повністю зустріч.

Перший тайм виграли гості, завдяки голу від Ніколи Крстовича на 31 хвилині. Але у другій половині зустрічі генуезцям вдалося зробити камбек після точних ударів Матео Ретегі на 70 хвилині та Калеба Екубана на 76 хвилині.

У підсумку Дженоа виграла з рахунком 2:1.

Від порталу статистики WhoScored український легіонер господарів отримав оцінку 7,0. Краще за Руслана оцінки в матчі отримали тільки чотири футболісти. Це представники Дженоа Стротман (7,1), Екубан (7,3). Мартінес (7,6) та Ретегі (8,2).

• На даний момент команда Малиновського з 28 очками в активі посідає 11 місце в чемпіонаті Італії.
  • Наступний матч Дженоа зіграє проти Емполі Віктора Коваленка третього лютого (16:00).