Евертон здобув першу перемогу в АПЛ: Миколенко допоміг «ірискам» здолати екс-команду Ярмоленка

Переглядів 3113
Віталій Миколенко. Фото: Евертон
Евертон Віталія Миколенка здобув мінімальну перемогу над Вест Гемом у матчі восьмого туру АПЛ з рахунком 1:0 на користь команди Френка Лемпарда.

Долю матчу на «Гудісон Парк» вирішив єдиний гол нападника Евертона Ніла Мопе, який на 53-й хвилині вразив ворота колишньої команди Андрія Ярмоленка.

Капітан збірної України протягом чотирьох сезонів відіграв за лондонський клуб 83 матчі, забив 12 голів та зробив сім асистів. Влітку Андрій на правах вільного агента перейшов до Аль-Айна, який очолює Сергій Ребров.

Головний тренер  «ірисок» Френк Лемпард вчергове довірився з перших хвилин Віталію Миколенку. Захисник збірної України вийшов в основі та всі 90 хвилин. 22-річний Миколенко цього сезону відіграв у всіх поєдинках Евертона у Прем'єр-лізі.

Евертон перервав безвиграшну серію у чемпіонаті, яка налічувала шість поєдинків та продовжує залишатися в зоні вильоту, маючи у своєму активі чотири очки після семи зіграних поєдинків.

1 жовтня Евертон проведе в АПЛ наступний матч проти Саутгемптона. Гра відбудеться на «Гудісон Парк» та розпочнеться о 17:00.