Евертон знову не виграв: Миколенко дізнався вердикт англійської преси за матч з Тоттенгемом

Переглядів 3628
24-річний український захисник Евертона Віталій Миколенка допоміг своїй команді здбути нічию в домашній зустрічі АПЛ проти лондонського Тоттенгема.

Сьогодні в рамках 23 туру АПЛ Евертон на своєму полі розписав мирову 2:2 з лондонським Тоттенгемом. Весь матч зіграв за «ірисок» українець Віталій Миколенко.

Ліверпульська преса написала такі слова про гру українського футболіста в цій зустрічі:

Liverpool Echo – 7/10

«Часом він добре просувався вперед, змушуючи Гульєльмо Вікаріо робити вдалий сейв, а також виконував своє завдання, обігруючи спритного Бреннана Джонсона».

LiverpoolWorld – 8/10

«У першому таймі надійно діяв на лівому фланзі і вносив свій вклад в атаку, виконавши гострий простріл, який був добре відбитий. У другому таймі не викликав особливих проблем і зміг заблокувати удар Рішарлісона».

Goodison News – 6/10

«За допомогою кількох відмінних захисних дій вдалося заспокоїти Педро Порро, але його участь у грі значно зменшилася, оскільки він дуже мало зробив, щоб творчо допомогти «ірискам». За всю гру виконав лише один навіс і залишив Дуайта МакНіла в неймовірній ізоляції на лівому фланзі».

• На даний момент Евертон із 19 очками в активі посідає 18 місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги Англії.
  • Наступний матч «іриски» зіграють проти Ман Сіті (10.02).