Валенсія з ефектним голом Яремчука здолала аутсайдера Ла Ліги: відома оцінка українця за матч

Переглядів 9347
Яремчук із партнерами святкують гол. Фото: Google
28-річний український форвард Роман Яремчук допоміг Валенсії здобути три очки в домашній зустрічі чемпіонату Іспанії проти Альмерії.

Третього лютого в рамках 23 туру іспанської Ла Ліги Валенсія на своєму полі приймала Альмерію. У стартовому складі «кажанів» на цей поєдинок вийшов український форвард Роман Яремчук.

Валенсійці вийшли вперед на 14 хвилині після точного удару від Уго Дуро. На 23 хвилині після навісу від Пепелу Яремчук головою відправив м’яч у ворота опонента. Після взяття воріт українець побіг до фанатів святкувати гол і зняв футболку. За це рефері показав Роману жовту картку.

У другому таймі Альмерія забила після точного удару від Аррібаса на 50 хвилині. На 61 хвилині Пепелу не реалізував пенальті. А на 70 хвилині Яремчука замінив Марі.

Голів у зустрічі більше не було, а тому Валенсія виграла зустріч із рахунком 2:1.

Від порталу статистики WhoScored український нападник отримав оцінку 7,1. Це приблизно середня оцінка серед гравців Валенсії і одна з найкращих загалом у поєдинку.

• Яремчук на даний момент зіграв за «кажанів» 20 матчів, записавши до свого активу два голи та один асист.
  • Після цього матчу Валенсія з 35 очками в активі посідає сьоме місце в турнірній таблиці Ла Ліги.
  • Наступний матч команда Яремчука зіграє з Лас-Пальмасом (10.02).