Грандіозний скандал за участі Луніна: в матчі Валенсія – Реал відбулася масова штовханина – деталі інциденту

Переглядів 1387
Лунін, гравці Реалу, Валенсії та Хесус Хіль Мансано. Фото: Getty Images
Реал та Валенсія зіграли внічию у матчі Ла Ліги та мало не побилися у підтрибунному приміщені, однак поєдинок міг закінчитися перемогою мадридців замість штовханини.

У суботу, другого березня, Реал в гостях зустрівся з Валенсією у матчі 27-го туру Ла Ліги, який закінчився внічию із рахунком 2:2.

Обидва українці – Роман Яремчук у господарів та Андрій Лунін у мадридців – вийшли в стартовому складі.

Більш того, нападник відзначився забитим голом у ворота лідера чемпіонату на 30-й хвилині після помилки захисту суперника.

Відео голу Яремчука дивіться в нашому телеграм-каналі

Наприкінці зустрічі арбітр матчу Хесус Хіль Мансано додав сім хвилин до основного часу через велику кількість замін, гол Вінісіуса Жуніора та його перевірку системою ВАР, а також серйозну травму захисника Валенсії Мухтара Діакабі.

Однак вже на 91-й рефері призначив пенальті у ворота Реалу, який було скасовано через дві хвилини та 15 секунд перегляду ВАР.

Близько 98-ї хвилини команда Луніна заробила кутовий, після чого виграла підбор і забила переможний м'яч зусиллями Джуда Беллінгема та Браїма Діаса, який робив подачу.

Однак в момент того, як Діас відправив м'яч у штрафний майданчик, а Беллінгем спрямував його у ворота Валенсії, Хіль Мансано дав фінальний свисток – гол був забитий на 98:43, а свисток арбітра лунав з 98:41 по 98:44 хвилини.

Відео цього моменту:

Таке рішення судді спричинило хвилю невдоволення у футболістів Реалу, за що автор незарахованого голу Беллінгем навіть отримав червону картку, сказавши згідно з офіційним протоколом рефері:

«Це довбанний гол».

У сутичку на полі вмішався й Лунін, а також багато інших футболістів та членів тренерських штабів обох клубів, що перейшло навіть у підтрибунне приміщення.

За повідомленням радіостанції Cadena SER, яке вони залишили на своєму сайті, півзахисник мадридців Орельєн Чуамені у пориві емоцій пошкодив спеціальну дошку, біля якої беруться флеш-інтерв'ю.

У підтрибунці в той же час відбулася штовханина, яка мало не переросла у бійку. В цьому акті брали участь гравці обох команд, однак обійшлося без українців.

Пресслужба Реалу після матчу навіть випустила офіційну заяву, засудивши рішення Хіля Мансано.

«Безпрецедентне суддівське рішення Хіля Мансано не дозволило Мадриду здобути перемогу над Валенсією на «Местальї». При рахунку 2:2 і в останньому розіграші м'яча Браїм подав у штрафний майданчик, і Беллінгем головою переправив м'яч у ворота, зробивши рахунок 2:3.

Але суддя не зарахував гол під час фінального свистка, коли м'яч, відданий уродженцем Малаги, був у повітрі. Лідери ліги заслужили всі три очки, але взяли лише одне, поступаючись 2:0. Два голи Вінісіуса звели матч до нічиєї, яка була остаточно зафіксована рішенням Хіля Мансано».

Нагадаємо, що той самий арбітр судив матч Україна – Італія (0:0) восени 2023 року, не призначивши пенальті на користь команди Сергія Реброва в самому кінці зустрічі за фол на Михайлі Мудрику, який у разі голу міг подарувати національній команді пряму путівку на Євро-2024.

• Лунін в цьому сезоні провів вже 20 поєдинків в усіх змаганнях: 16 пропущених м'ячів, дев'ять зустрічей «на нуль».
  • Контракт українського голкіпера з Реалом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Яремчук за 22 матчі в рамках Ла Ліги та Кубку Короля забив вже чотири голи. Він виступає у Валенсії на правах оренди з Брюгге.
  • Мадрид наразі йде першим в турнірній таблиці Прімери, набравши за 27 турів 66 очок, а Валенсія посідає дев'яте місце з 37 пунктами.