Григорчук наближає свою відставку? Екстренер Чорноморця провів черговий матч у Нефтчі з феєричною кінцівкою

Переглядів 10393
5 голосів
Роман Григорчук. Фото: ФК Нефтчі
Нефтчі під керівництвом Романа Григорчука провів черговий матч, в якому не зумів здобути перемогу. На цей раз команда українського тренера зіграла внічию з Аразом.

У суботу 24 серпня Нефтчі на виїзді провів матч четвертого туру чемпіонату Азербайджану проти Аразу. Зустріч закінчилася внічию з рахунком 1:1.

У стартовому складі команди Романа Григорчука вийшов український нападник Андрій Штогрін, який провів на полі 70 хвилин.

Господарі доволі швидко відкрили рахунок завдяки результативному удару Омара Булудова і після цього мали можливості збільшити свою перевагу.

Одну з таких вони навіть реалізували наприкінці матчу, однак цей м'яч був відмінений через доволі явний офсайд.

А вже у доданий арбітром час до другого тайму підопічні Григорчука зуміли вирвати нічию, коли Раміль Шейдаєв влучно пробив у ближній кут.

Огляд матчу:

Чемпіонат Азербайджану. Четвертий тур.

Араз – Нефтчі – 1:1

Голи: Булудов (16') – Шейдаєв (90+4')

• Після цього матчу Нефтчі посідає восьме місце в турнірній таблиці, маючи три залікові пункти за чотири гри. Український тренер ще не знає смаку перемог у клубі.
  • В наступному турі 31 серпня команда Григорчука зіграє на виїзді проти клубу Шамахи.
  • Нещодавно в Нефтчі висловлювалися стосовно можливого звільнення українського тренера.