Казковий порятунок зіркового українця: клуб ексгравця збірної забив Ромі на 93 хвилині і не вилетів з Серії А

Переглядів 2572
Віктор Коваленко. Фото: Getty Images
Емполі з Віктором Коваленком на лаві запасних зумів обіграти Рому в матчі Серії А. Цей результат був здобутий в самому кінці поєдинку і дозволив команді залишитися у вищому дивізіоні.

У неділю, 26 травня, Емполі на своєму полі прийняв Рому в матчі 38-го туру Серії А. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Віктор Коваленко потрапив до заявки «адзуррі», однак на полі він так і не зʼявився.

Емполі швидко відкрив рахунок завдяки голу Маттео Кансельєрі, однак в кінці першого тайму Хуссем Ауар відновив рівновагу, що на той момент означало виліт господарів до Серії Б.

Спасіння тосканській команді прийшло вже у доданий до другого тайму час, коли Мбайє Ньянг з асисту все того ж Кансельєрі забив переможний мʼяч.

Серія А. 38-й тур.

Емполі – Рома – 2:1

Голи: Кансельєрі (13'), Ньянг (90+3') – Ауар (45+1')

• Таким чином, Емполі фінішував на 17-й сходинці, набравши 36 очок, в той час як 18-й Фрозіноне вилетів з 35-ма балами.
  • Рома закінчила сезон шостою заробивши 63 залікові пункти. Римляни зіграють у Лізі Європи.
  • Коваленко в нинішньому сезоні зіграв у 17 матчах Серії А, в чотирьох з яких він вийшов у старті: гол та асист.
  • Українець виступав за Емполі на правах оренди з Аталанти, з якою має контракт до літа 2025 року.
  • На рахунку Віктора також є 33 поєдинки за збірну України, однак на Євро-2024 він не поїде.
  • Востаннє він викликався до національної команди ще у 2021-му.