Хет-трик Суареса та п’ять асистів Мессі: Інтер Маямі на очах Кривцова розтрощив опонента в МЛС

Переглядів 429
Ліонель Мессі та Луїс Суарес. Фото: Інтер Маямі.
У неділю, 5 травня, Інтер Маямі, де грає Сергій Кривцов, розгромив Нью-Йорк Ред Буллз із рахунком 6:2 у рамках Східної конференції МЛС. Головною зіркою матчу став Ліонель Мессі, який не лише забив гол, а й відзначився п'ятьма асистами.

У матчі Східної конференції МЛС Інтер Маямі Сергія Кривцова розгромив Нью-Йорк Ред Буллз із рахунком 6:2. Хоч український захисник провів матч на лаві запасних, його команда впоралася із опонентом і без нього.

Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь гостей після голу Данте Ванзейра, але другий тайм став неймовірним після виходу на заміну Матіаса Рохаса та Ліонеля Мессі.

На початку другої половини гри Рохас забив після пасу Мессі, який згодом забив гол після асисту партнера Луїса Суареса.

Пізніше в середині другого тайму Мессі знову знайшов Рохаса, а потім аргентинець тричі асистував Суаресу. Наприкінці матчу гості зуміли забити ще один гол, використавши пенальті, що реалізував Еміль Форсберг.

Футбол. МЛС. Східна конференція

Інтер Маямі – Нью-Йорк Ред Буллз – 6:2

Голи: Рохас, 48, 62, Мессі, 50, Суарес, 69, 75, 81 – Ванзейр, 30, Форсберг, 90+7