«Києве, тримайся»: ексфорвард Динамо Мілевський показав, як проходить його липень
Легенда Динамо Артем Мілевський показав кадри з липня: тренування, медіафутбол, вечерю з дівчиною та зустрічі з Олександром Алієвим у Києві.
Колишній нападник київського Динамо Артем Мілевський поділився в Instagram кадрами зі свого життя в липні. Ексфутболіст уже встиг поласувати кавуном, але водночас не забуває підтримувати фізичну форму: тренується в залі та грає за медіафутбольний клуб Ігніс.
Мілевський також показав романтичну вечерю зі своєю дівчиною Тамілою. Крім того, він проводить час із давнім другом та колишнім одноклубником Олександром Алієвим. Разом вони смажили шашлики та відвідали барбершоп.
Ночі ексфорварда переважно проходять за переглядом матчів чемпіонату світу-2026. Водночас через російські атаки Мілевському доводиться перебувати в укритті.
«Києве, тримайся 💪❤️ Липень», – написав Мілевський.
Переглянути цей допис в Instagram
- Мілевський найбільше відомий за виступами у складі Динамо, за яке грав з 2003 до 2013 року. Також він захищав кольори збірної України у період з 2006 до 2012 року.
- За киян Мілевський забив 87 м'ячів та оформив 74 результативні передачі у 277 матчах. Ще 54 гри нападник провів за Динамо-2: 18 голів і п'ять асистів.