Колишній головний тренер Шахтаря має проблеми зі здоров’ям: Аль-Насром керуватиме інший екснаставник донеччан

Переглядів 459
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
Колишній головний тренер Шахтаря має проблеми зі здоров’ям: Аль-Насром керуватиме інший екснаставник донеччан
Луїш Каштру. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер саудівського клубу Аль-Наср Луїш Каштру, який раніше очолював донецький Шахтар, через проблеми зі здоров'ям не зможе керувати командою в найближчі дні.

17 квітня Аль-Наср повідомив про те, що головний тренер їхньої команди Луїш Каштру має проблеми зі здоров'ям, через що не зможе керувати командою в найближчих матчах.

«Тренеру першої команди Луїшу Каштру лікар порадив утриматися від фізичних навантажень на кілька днів після незначної медичної процедури.

Перший асистент тренера Вітор Северіно буде керувати командою до повернення пана Каштру. Одужуйте скоріше, пане», – йдеться у дописі Аль-Наср в соцмережах.

  • Наступний матч Аль-Наср проведе 19 квітня в рамках чемпіонату Саудівської Аравії проти Аль-Фейха. Початок гри о 18:00 за Києвом.
  • Наразі команда португальського фахівця займає друге місце турнірної таблиці, відстаючи від Аль-Хіляль на 12 залікових пунктів.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20. Одним з помічників Луїша у цей період був Северіно.