Колишня зірка Шахтаря запалює в АПЛ: вінгер оформив дубль та приніс перемогу своїй команді

Переглядів 4989
4 голоси
Вілліан. Фото: Google
Колишній футболіст донецького Шахтаря бразильський вінгер Вілліан відзначився дублем за Фулхем в матчі чемпіонаті Англії проти Вулверхемптона.

На своєму полі Фулхем здобув перемогу над Вулверхемптон у 13-му турі чемпіонату Англії. «Дачники» та «вовки» активно розпочали матч, і вже на восьмій хвилині Фулхем вийшов уперед завдяки голу Івобі. У середині першого тайму Вулверхемптон зміг зрівняти рахунок.

Після перерви обидві команди продовжили радувати вболівальників голами, причому всі три м'ячі були забиті з пенальті, а також знадобилося втручання VAR.

Дублем за Фулхем відзначився ексгравець Шахтаря Вілліан. Саме він поставив крапку у зустрічі, забезпечивши перемогу своїй команді із рахунком 3:2.

▶️Переглянути огляд матчу Фулхем - Вулверхемптон можна за ПОСИЛАННЯМ

• В результаті цієї перемоги «дачники» посідають 14-те місце, а Вулверхемптон - 12-те.
  • Обидві команди набрали по 15 балів.
  • Вілліан цього сезону провів 13 матчів за Фулхем, у яких відзначився трьома голами.
  • 35-річний бразилець виступав за Шахтар з 2007-го по 2013 роки. За донецьку команду Вілліан зіграв 221 матч, в яких забив 37 голів та віддав 63 результативні передачі.