Конкурент Луніна найгірший у матчі Реалу: відома оцінка Кепи, який пропустив на першій хвилині у грі Ла Ліги

Переглядів 4763
Кепа Аррісабалага. Фото: ФК Реал
Голкіпер мадридського Реала, за який виступає воротар Андрій Лунін, Кепа Аррісабалага дізнався свою оцінку за матч іспанської Ла Ліги проти Альмерії (3:2).

Реал насилу здолав Альмерію з рахунком 3:2 у матчі чемпіонату Іспанії. Мадридцям довелося надолужувати відставання 0:2, і вирішальний м'яч був забитий на 90+9 хвилині.

Найменш успішним у складі обох команд виявився воротар мадридців Кепа Аррісабалага, який пропустив перший гол на 38-й секунді гри. Його виступ оцінили на 5,7 балів. Близьку до цієї оцінки отримав захисник Начо – 5,9.

Найкращим гравцем у складі обох команд визнано форварда Вінісіуса Жуніора, який отримав від WhoScored 8 балів.

• Лунін у поточному сезоні зіграв за Реал в 12 поєдинках в усіх офіційних турнірах: 11 пропущених голів, п'ять матчів «на нуль». Його контракт з клубом розрахований до червня 2025 року.
  • Кепа, який виступає у команді Анчелотті на правах оренди з Челсі, у 18 зустрічах пропустив 18 голів та відстояв сім матчів «на нуль».
  • Вершкові йдуть на першому місці в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги, маючи на два очки більше, ніж Жирона і одну гру в запасі.
  • Команда українця в наступному матчі 27 січня зіграє проти Лас-Пальмас в рамках чемпіонату Іспанії. Початок матчу о 17:15 за київським часом.