«Кордони 1991 року? Практично нереально‎»: гравець, який зараз воює на фронті, дав прогноз щодо завершення війни

Переглядів 2840
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Кордони 1991 року? Практично нереально‎»: гравець, який зараз воює на фронті, дав прогноз щодо завершення війни
Микола Стеценко. Фото: особистий архів Стеценко
Колишній півзахисник Інгульця та низки українських клубів Микола Стеценко поділився своїми думками щодо можливого сценарію закінчення війни в нашій країні.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» ексфутболіст Інгульця Микола Стеценко розповів, що у нашої держави є шанси на перемогу, але для цього треба суттєва допомога від західних партнерів. Також він зазначив, що російські війська вибудували свої лінії оборони на окупованих територіях. 

«Шанс є, якщо нам дадуть багато озброєння, танків, артилерію і найголовніше – авіацію. Я думаю, літаки мають допомогти переломити ситуацію на фронті. Також нам потрібні снаряди. Ще минулого літа їх було до фіга, пацани нормально працювали, а останні два місяці доводиться економити.

Перемогти буде важко. Противник окопувався протягом усього цього часу. Вийти на кордони 1991 року буде практично нереально. Це може статися, якщо в Росії настане фінансовий крах, і щось трапиться з експортом їхнього газу і нафти».

Стеценко вважає, що українським військам цілком можливо вийти на кордони 24 лютого 2022 року, але для цього конче необхідна авіація.

«Можливо, але теж складно. Для цього потрібна авіація. Росіяни збудували дуже серйозні укріп райони в Запорізькій і Херсонській областях і без підтримки авіації прорвати її буде дуже складно. Також потрібні підготовлені штурмовики.

Як зараз можна нормально штурмувати, якщо в твій бік летять снаряди артилерії і зверху обстрілюють літаки? Нам потрібно перехопити ініціативу в небі. КАБ (керована авіабомба) – це взагалі страшна річ. Після неї залишається дуже глибока воронка», – заявив Стеценко.

  • За даними Transfermarkt, футболіст відіграв 21 матч на професійному рівні, у яких зумів відзначитися чотирма голами.
  • Стеценко виступав за такі клуби: Зоря 2, Барса Суми, Інгулець, Інгулець 2, Енергія, Каховка, Нива Теребовля, ВАСТ і Чайка.