Коваленко і Малиновський зробили гольові дії в очній грі: статистичні портали назвали кращого з українців

Переглядів 516
Віктор Коваленко та Руслан Малиновський. Фото: ФК Аталанта
Одразу два українці зіграли у матчі 14-го туру Серії А Дженоа – Емполі (1:1). Відомо, як статистичні портали оцінили виступ Руслана Малиновського і Віктора Коваленка.

У суботу, другого грудня, Дженоа зіграла проти Емполі у матчі 14-го туру італійської Серії А. Матч закінчився внічию із рахунком 1:1.

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі генуезців та провів на полі 73 хвилини. Віктор Коваленко, який виступає у складі гостей вийшов на заміну одразу після перерви.

Малиновський відзначився єдиним забитим голом своєї команди, а Коваленко віддав асист на Канчельєрі. Відомі статистичні портали виставили українцям оцінки за цей матч.

SofaScore

• Малиновський – 6.9/10
  • Коваленко – 6.8/10

WhoScored

• Малиновський – 7.1/10
  • Коваленко – 6.7/10

Руслана кращим серед українців визнали одразу обидва портали, однак жодний з них не поставив його на перше місце серед усіх гравців цього матчу.

• Після цього матчу Дженоа йде на 15 місці в турнірній таблиці чемпіонату Італії, маючи в своєму активі 15 очок.
  • Емполі, в свою чергу, тепер посідає 17 сходинку, набравши вже 11 балів.
  • В наступному матчі п'ятого грудня команда Малиновського на виїзді зіграє проти Лаціо у Кубку Італії.
  • На Коваленко і Ко 11 числа очікує домашня зустріч з Лечче.
  • Обидва українських півзахисника виступають у своїх нинішніх командах на правах оренди: Малиновський належить Марселю, а Коваленко Аталанті.