Кривцов провів топматч за відсутності Мессі і Суареса: які оцінки отримав український захисник Інтер Маямі

Переглядів 1828
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
Інтер Маямі провів черговий матч в рамках МЛС, на цей раз проти Ванкувера. Сергій Кривцов вийшов на поле перших хвилин, а його команда здобула три очки.

У неділю, 26 травня, Інтер Маямі в гостях зіграв проти Ванкуверу в матчі регулярного чемпіонату МЛС. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Інтер відкрив рахунок у першому таймі завдяки голу Роберта Тейлора з асисту Жорді Альби, а вже на початку другої половини гри сам Тейлор зробив результативну передачу на Леонардо Кампану.

Господарі зуміли відповісти на одним м'ячем, який всередині другого тайму з пенальті забив Райан Голд.

Щодо українського захисника, то він отримав одну з найвищих оцінок серед гравців Інтера від статистичних порталів.

• SofaScore – 7.0/10;
  • WhoScored – 7.0/10.

МЛС. Регулярний сезон.

Ванкувер – Інтер Маямі – 1:2

Голи: Голд (пенальті – 72') – Тейлор (38'), Кампана (54')

• Після цього матчу Інтер посідає першу сходинку в турнірній таблиці Східної конференції, маючи 34 залікові пункти.
  • Ванкувер, в свою чергу, йде сьомим у Західній конференції, набравши 19 очок.
  • Відзначимо, що в цій зустрічі участі не прийняли Ліонель Мессі, Луїс Суарес та Серхіо Бускетс.
  • Кривцов у нинішній кампанії провів уже 12 матчів у всіх турнірах, без результативних дій.
  • Контракт українського футболіста розрахований до кінця 2024 року.