Кривцов змусив Інтер Маямі виривати перемогу у кінці матчу: як завершився матч команди українця без Мессі

Переглядів 1592
Сергій Кривцов. Фото: ФК Інтер Маямі
Інтер Маямі провів ще одну гру в МЛС і не без проблем здолав Шарлотт. Український захисник Сергій Кривцов з’явився на полі з перших хвилин та встиг взяти участь у пропущеному голі команди.

У черговому матчі лідер Східної конференції Інтер Маямі без Ліонеля Мессі, який виступає на Кубку Америки, зустрівся із Шарлотт. Господарі мали виходити вперед у середині першого тайму, коли Сергій Кривцов, який граєв у основі, програв  боротьбу у штрафному майданчику.

Лише блискуча реакція голкіпера врятувала ситуацію. У відповідь Інтер провів атаку правим флангом, з довгим закиданням на протилежний бік, прострілом у воротарський та результативним ударом Тейлора – 0:1.

Проте до перерви представники Шарлотт зуміли відігратися. Кривцов припустився помилки, спробувавши зупинити суперника в центрі поля, але промахнувся по м'ячу. Аг'єманг втік віч-на-віч із воротарем і точно пробив під дальню стійку. На другий тайм українець уже не вийшов.

У другій половині зустрічі обидві команди створили кілька небезпечних моментів, але вдача посміхнулася Інтеру. За п'ять хвилин до закінчення матчу Кремаскі випередив захисника і замкнув навіс партнера у воротарську, зробивши рахунок 2:1.

МЛС, 22-й тур

Шарлотт Індепенденс – Інтер Маямі – 1:2

Голи: Аг'єманг, 41 – Тейлор, 30, Кремаскі, 86.

• Інтер Маямі, набравши 47 очок, продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю Східної конференції.
  • Кривцов провів цього сезону 15 матчів, але не відзначився результативними діями.