Куртуа знайшов виправдання своєму фейлу, що стався на очах у Луніна: конкурент українця все пояснив Анчелотті

Переглядів 5845
6 голосів
Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал Мадрид
Тібо Куртуа провів черговий «сухий» матч після травми, на цей раз проти Бетіса, однак допустив одну помилку. Бельгієць прокоментував даний епізод.

У суботу, 25 травня, Реал вдома зіграв унічию з Бетісом із рахунком 0:0 в своєму останньому матчі Ла Ліги цього сезону.

Андрій Лунін після чотирьох пропущених голів проти Вільярреалу (4:4) залишився на лаві запасних господарів, а Тібо Куртуа та Кепа Аррісабалага розділили ігровий час (63 хвилини для бельгійця та решта для іспанця).

Реал пропустив один м'яч у першому таймі, коли Куртуа не дуже впевнено відбив м'яч перед собою, однак в тому епізоді був офсайд у гравця, що стояв прямо перед ним, тому взяття воріт відмінили.

Відео моменту:

Видання Defensa Central приводить слова самого Тібо, якими він пояснив цей епізод головному тренеру команди Карло Анчелотті, який висловлював йому претензії.

«Рока був попереду і збив мене з пантелику, я погано вибив м'яч, тому що залишив його в центрі...».

• Куртуа у цьому сезоні відіграв уже чотири матчі, не пропустивши у жодному з них.
  • Лунін прийняв участь у 31-му поєдинку: пропустив 32 м'ячі та має 12 «сухих» зустрічей.
  • Реал першого червня зіграє проти Боруссії з Дортмунда у фіналі Ліги чемпіонів, який пройде у Лондоні.
  • До цього матчу мадридці підходять у статусі переможців Ла Ліги та Суперкубку Іспанії.