«Лише один нормальний був»: як бразильці Шахтаря розпалювали багаття у холі будинку і прийшли в театр в шортах

Переглядів 1227
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Лише один нормальний був»: як бразильці Шахтаря розпалювали багаття у холі будинку і прийшли в театр в шортах
Рінат Ахметов і бразильці. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Колишня дружина Анатолія Тимощука – Надія Навроцька – розповіла про те, як себе поводили бразильські легіонери у часи його виступів за донецький Шахтар.

Колишня дружина ексхавбека Шахтаря (1998-2007) Анатолія Тимощука – Надія Навроцька – в ексклюзивному інтерв'ю BLIK.ua розповіла про те, якими насправді були бразильські легіонери донецького Шахтаря в побуті.

«Їхня поведінка мало кому подобалася. Шуміли постійно, могли прибухнути на нічних заїздах. Тренери чомусь закривали на це очі.

Із бразильців лише один нормальний був – Фернандіньо [грав за Шахтар з 2005 по 2013 рр.], який з інтелігентної сім’ї. Зовсім інша людина! На концерти та в театри ходив».

Навроцька згадала, що бразильці розводили багаття прямо посеред холу шикарних апартаментів у центрі Донецька та могли прийти у шортах в театр.

«Рієлтори їм боялися квартири здавати. Якось мені розповідали, що вони зняли в оренду шикарні апартаменти у центрі Донецька і розпалили багаття прямо на паркеті посеред холу. Вирішили шашлик приготувати. Біля бразильців Шахтаря завжди купа родичів крутилася.

Вони мені нагадували сільських гопників із 90-х, що в картузах на корточках сидять. Пам’ятаю, як холдинг Ахметова СКМ на ювілей запросив гравців Шахтаря в театр на виставу, а всі бразильці, окрім Фернандіньо, прийшли в шортах. Якщо дати гопнику мільйон доларів, то він не перестане бути гопником».

Також Навроцька порівняла поведінку бразильців з ромами.

«Я взагалі з ними не пересікалася і не знала їхніх дружин. Англійською бразильці не говорять, якою мові з ними спілкуватися? В них була своя тусовка. Одразу приїжджає півфавелли і вони всі ходять разом. Їх видно здалеку. Вони схожі чимось на наших ромів. Роми навіть культурніші в плані поведінки».

  • Згідно з даними Transfermarkt, у складі Шахтаря за увесь час виступали 43 бразильських легіонери, які сумарно провели 4326 матчів, забивши 862 голи.
  • Найкращим бомбардиром в історії донецького клубу є бразильський форвард Луїс Адріано (128 голів). Найбільше матчів серед бразильців за Шахтар провів атакувальний півзахисник Тайсон (299 матчів).
Реклама
1000000 грн за депозит
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри