Лунін показав дива майстерності у матчі проти Валенсії: відео фантастичного сейва голкіпера Реала

Переглядів 1630
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Воротар мадридського Реала Андрій Лунін здійснив чудовий сейв у матчі із Валенсією Романа Яремчука, що дозволило вершковим сподіватися на очки в цьому складному поєдинку.

Вчора, матч 27-го туру Ла Ліги між Валенсією та Реалом з Мадрида завершився нічиєю з рахунком 2:2.

Голкіпер Андрій Лунін вийшов у основному складі «королівського» клубу, а форвард національної збірної України Роман Яремчук з’явився на полі з перших хвилин у футболці «кажанів» і відзначився голом у ворота свого партнера по збірній України.

На 57-й хвилині Яремчука було замінено на Дієго Лопеса. Через три хвилини Дієго мав чудовий шанс забити після прострілу з правого флангу, але український кіпер зробив чудовий сейв та зберіг шанси Реала на очки в цьому матчі.

• Лунін в цьому сезоні провів вже 20 матчів в усіх змаганнях: 16 пропущених м'ячів, дев'ять зустрічей «на нуль».
  • Контракт українського голкіпера з Реалом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Яремчук за 22 матчі забив вже чотири голи. Він виступає у Валенсії на правах оренди з Брюгге, з яким має угоду до літа 2026-го.
  • Команда Карло Анчелотті наразі є першою в турнірній таблиці Ла Ліги, набравши за 27 турів 66 очок, а підопічні Рубена Барахи посідають дев'яте місце з 37 пунктами.