Лунін «порадував» Кепу і пропустив з пенальті: Реал сенсаційно втратив очки у мадридському дербі з вилученням

Переглядів 1480
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал Мадрид на виїзді зіграв проти Райо Вальєкано в поєдинку Ла Ліги. Андрій Лунін вийшов у стартовому складі, а його команда втратила два бали в столичному дербі.

У неділю, 18 лютого, Реал зіграв в гостях проти Райо Вальєкано у мадридському дербі в рамках 25-го туру Ла Ліги. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

Український воротар Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Команда Карло Анчелотті відкрила рахунок на самому початку гри після того, як Хоселу переправив у ворота простріл від Федеріко Вальверде.

Однак в середині першого тайму нападник господарів Рауль Де Томас ударом з пенальті зрівняв рахунок.

Відео голу Де Томаса дивіться в нашому телеграм-каналі

В самому кінці матчу правий захисник Реалу Дані Карвахаль отримав дві жовті картки за кілька хвилин та у підсумку червону.

Ла Ліга. 25-й тур.

Райо – Реал Мадрид – 1:1

Голи: Де Томас (пенальті – 27’) – Хоселу (3’)

Вилучення: Карвахаль (90+5')

• Після цього матчу Реал посідає першу сходинку в турнірній таблиці, маючи 62 очка.
  • Райо в свою чергу йде 14-м, набравши вже 25 балів.
  • Лунін в нинішньому сезоні провів вже 18 поєдинків, пропустив 14 голів та має вісім «сухих» ігор.
  • В наступному матчі 25 лютого Реал вдома зустрінеться з Севільєю.