Лунін «залишить» Куртуа на лаві запасних: Реал ухвалив стратегічне рішення щодо українця і бельгійця

Переглядів 7917
Андрій Лунін та Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал зіграв внічию проти Валенсії у матчі Ла Ліги. Виступ Андрія Луніна в цьому поєдинку остаточно переконав мадридців у рівні українського воротаря.

У суботу, другого березня, Реал в гостях зіграв внічию із рахунком 2:2 з Валенсією у матчі 27-го туру Ла Ліги.

Український воротар мадридрів Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та пропустив два м'ячі, один з яких від Романа Яремчука.

Відео голу Яремчука дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак у другому таймі зірка збірної України зробив важливий сейв після удару Дієго Лопеса, який дозволив його команді залишитися у грі.

За повідомленням порталу Real Madrid Exclusivo, у роздягальні після матчу партнери подякували Луніну за його виступ, а тренерський штаб та керівництво лише збільшують свою довіру до Андрія.

Зазначається, що враховуючи нинішню форму, українець може залишитися основним вибором Карло Анчелотті не тільки до повернення Тібо Куртуа, а й до кінця цього сезону.

Бельгійський футболіст вже майже повністю відновився від розриву хрестів, однак його ігровий тонус буде викликати питання, особливо на фоні Луніна.

За інформацією джерела, у Реалі можуть подумати над тим, щоб давати Куртуа можливість потрохи входити у ритм матчів та набирати форму, на цей період довірившись Андрію.

• Лунін в цьому сезоні провів вже 20 поєдинків в усіх змаганнях: 16 пропущених м'ячів, дев'ять зустрічей «на нуль».
  • Контракт українського голкіпера з Реалом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Куртуа ще у серпні отримав розрив передньої хрестоподібної зв'язки лівого коліна та пошкодив обидва меніски, однак вже скоро має повернутися до заявки Анчелотті.
  • Реал наразі йде першим в турнірній таблиці Прімери, набравши за 27 турів 66 очок.
  • Вже у середу, шостого березня, мадридці вдома приймуть РБ Лейпциг у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.