Малиновський підкорив головного тренера Дженоа: фахівець зізнався, чим його захоплює український хавбек

Переглядів 1416
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно після нульової нічиї в матчі з Торіно поділився думками стосовно виступу Руслана Малиновського і його важливості для команди.

У суботу, 13 січня, Дженоа вдома зіграла внічию із рахунком 0:0 проти Торіно у матчі 20-го туру чемпіонату Італії.

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин хвилин, отримавши жовту картку в другому таймі.

Головний тренер господарів Альберто Джилардіно висловився стосовно перформансу хавбека збірної України.

«У Руслана правильна ліва нога, і коли він у такому стані, він є важливим гравцем. Коли такі гравці досягають майже найкращих кондицій, вони стають важливими. Буде приємно і складно робити вибір.

Наявність таких гравців, як Руслан, Мілан [Бадель] або [Жуніор] Мессіас в середині поля була важливою», – приводить слова спеціаліста видання TUTTOmercatoWEB.com.

• Після цього матчу Дженоа посідає 12 сходинку, маючи 22 залікові пункти.
  • Малиновський виступає у складі генуезців на правах оренди з Марселя з можливістю подальшого викупу.
  • Контракт українця з французьким клубом розрахований до 30 червня 2026 року.
  • В цій кампанії Руслан вийшов на поле вже у 19 поєдинках, забив два м'ячі і віддав стільки ж результативних передач.
  • В наступному матчі 21 січня Дженоа на виїзді зіграє проти Салернітани.