Малиновський покарав Аталанту голом: відео шаленої «гармати» українця його колишній команді

Переглядів 1389
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Дженоа зіграла матч чемпіонату Італії проти Аталанти (1:4). Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та забив у ворота колишньої команди.

У неділю, 11 лютого, Дженоа на своєму полі приймала Аталанту у поєдинку 24-го туру Серії А, програвши із рахунком 1:4.

У першому таймі бергамаски відкрили рахунок зусиллями Шарля Де Кателаре, однак господарі знайшли чим відповісти.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський, який вийшов у стартовому складі, зумів зрівняти рахунок на 51-й хвилині. Хавбеку асистував Мілан Бадель, а сам Руслан сильний ударом у ближню дев'ятку пробив голкіпера суперника.

Відео голу Малиновського дивіться в нашому телеграм-каналі

Зазначимо, що одразу після цього Аталанта знову вийшла вперед завдяки голу Тіна Копмейнерса. Ще два м'ячі гостей на рахунку Давіде Дзаппакости і Ель Білаля Туре.

• Малиновський виступав у складі бергамасків з літа 2019-го до січня 2023-го: 143 матчі, 30 голів та 28 асистів.
  • Нещодавно Дженоа викупила його у Марселя та підписала контракт з українцем до 30 червня 2027 року.
  • Цей гол став для Руслана третім в цьому сезоні, також на його рахунку два асисти.