Магічний гол Малиновського, два шедеври і розгром: Дженоа і Аталанта влаштували виставу у Серії А

Переглядів 3138
Руслан Малиновський і Стефано Сабеллі. Фото: Getty Images
Дженоа на своєму полі зіграла матч Серії А проти Аталанти. Руслан Малиновський вийшов в старті та забив, але це не допомогло господарям зачіпитися хоча б за нічию.

У неділю, 11 лютого, Дженоа вдома провела поєдинок 24-го туру чемпіонату Італії проти Аталанти. Матч закінчився перемогою гостей із рахунком 4:1.

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у стратовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Бергамаски забили першим, коли на 22-й хвилині Шарль Де Кателаре розвернувся і у два дотики красивим ударом у дальній кут реалізував свій момент, який йому організував Маріо Пашаліч.

Однак вже на початку другого тайму господарі зрівняли рахунок завдяки потужному удару Малиновського після м'якого пасу Мілана Баделя.

Відео голу Малиновського дивіться в нашому телеграм-каналі

А вже через кілька хвилин хавбек Аталанти Тін Копмейнерс точним ударом зі штрафного приніс своїй команді перемогу.

М'ячі Де Кателаре та Копмейнерса також дивіться в нашому телеграм-каналі

Потім Джанлука Дзаппакоста забив свій м'яч в самому кінці зустрічі, а фінальний рахунок вже на 104-й хвилині встановив Ель-Біляль Туре.

Серія А. 24-й тур.

Дженоа – Аталанта – 1:4

Голи: Малиновський (51') – Де Кателаре (22'), Копмейнерс (55'), Дзаппакоста (90+10'), Туре (90+14')

• Після цього матчу Дженоа посідає 12 місце в турнірній таблиці Серії А, маючи 29 очок.
  • Аталанта, в свою чергу, йде четвертою, набравши вже 42 бали – у бергамасків такоє є гра в запасі.
  • Малиновський в цьому сезоні провів вже 23 матчі, забив три голи та віддав два асисти.
  • Українець виступав у Аталанті з літа 2019-го по січень 2023-го: 143 поєдинки, 30 голів та 28 результативних передач.
  • В наступному матчі 17 лютого Дженоа на виїзді зустрінеться з Наполі.