Малиновський втратив звання основного в Дженоа: українець отримав крихти ігрового часу у переможному матчі

Переглядів 377
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Дженоа на своєму полі зіграла проти Удінезе у матчі Серії А. Руслан Малиновський залишився на лаві запасних, а його команда здобула впевнену перемогу.

У суботу, 24 лютого, Дженоа прийняла Удінезе у матчі 26-го туру чемпіонату Італії. Поєдинок закінчився перемогою генуезців із рахунком 2:0.

Український півзахисник господарів Руслан Малиновський вже вдруге поспіль залишився на лаві запасних (у грі з Наполі йому дали 16 хвилин), однак вийшов на поле на 78-й хвилині.

Відкрити рахунок Дженоа допоміг красивий гол нападника Матео Ретегі під кінець першого тайму.

А вже через кілька хвилин Матті Бані з передачі Альберта Гудмундссона подвоїв перевагу господарів.

На початку другого тайму захисник гостей Томас Крістенсен отримав другу жовту картку і залишив свою команду вдесятьох.

Серія А. 26-й тур.

Дженоа – Удінезе – 2:0

Голи: Ретегі (36'), Бані (40')

Вилучення: Крістенсен (49')

• Після цього матчу Дженоа посідає 12 місце в турнірній таблиці, маючи 33 бали.
  • Удінезе в свою чергу йде 16-м, набравши вже 23 залікові пункти.
  • Малиновський в нинішньому сезоні провів вже 25 поєдинків, забивши три голи і віддавши два асисти.
  • Контракт українця розрахований до 30 червня 2027 року.
  • В наступному матчі четвертого березня Дженоа на виїзді зустрінеться з Інтером.