Малиновський забив чудовий гол за Дженоа: українець отримав другу найкращу оцінку за переможний матч

Переглядів 709
Малиновський радіє голу. Фото: The Independent
31-річний український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський на мажорній ноті завершив сезон. Українець записав до свого активу красивий забитий м'яч.

24 травня в рамках 38 туру італійської Серії А Дженоа на своєму полі виграла у Болоньї з рахунком 2:0.

Руслан Малиновський на цей матч вийшов у стартовому складі та був замінений на 63 хвилині.

Українцю вдалося стати одним із головних героїв зустрічі. Малиновський на 13 хвилині розкішним ударом відкрив рахунок у поєдинку.

Від порталу статистики WhoScored Руслан отримав оцінку 7,7. Це другий найкращий бал у матчі. Найкращим став інший представник Дженоа Мартін, якому поставили 8,0.

• Генуезька команда з 49 очками в активі фінішувала на 11 місці в турнірній таблиці італійської Серії А.
  • Малиновський у цьому сезоні зіграв за «грифонів» 30 поєдинків, записавши до свого активу чотири голи та два асисти.