Малиновський зробив велику заявку і нагадав Реброву про себе: відео красивого голу українця за Дженоа

Переглядів 1718
Руслан Малиновський. Фото: Дженоа
Півзахисник національної збірної України Руслан Малиновський завершує сезон італійської Серії А на мажорній ноті. Хавбек відзначився голом у воротах майбутнього учасника Ліги чемпіонів.

У п'ятницю, 24 травня, пройшов матч заключного туру Серії А між Дженоа та Болоньєю (2:0).

Півзахисник національної збірної України Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі генуезців вперше з 11 лютого і після травми біцепса стегна.

Вже на 13-й хвилині зустрічі 31-річний хавбек напередодні Євро-2024 нагадав про себе головному тренеру синьо-жовтих Сергію Реброву, який включив його у попередню заявку на турнір.

Малиновський увірвався у центр та завдав прицільного удару у дальній нижній кут воріт четвертої команди Серії А – Болоньї.

Відео голу Малиновського в останньому матчі сезону 2023/24 Серії А

У підсумку Дженоа перемогла з рахунком 2:0, а українець пішов з поля на 63-й хвилині.

• Малиновський цього сезону взяв участь у 30 матчах за Дженоа у всіх клубних турнірах, забив чотири голи та оформив два асисти.
  • Генуезький колектив посів 11 місце в турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі 49 очок.