Миколенко взяв участь у ганебній поразці Евертона: Тоттенхем здолав «ірисок», які йдуть останніми в АПЛ

Переглядів 77
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
В рамках другого туру чемпіонату Англії лондонський Тоттенхем приймав Евертон, за який виступає український захисник Віталій Миколенко. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 4:0.

Сьогодні, 24 серпня, відбувся матч третього туру АПЛ між Тоттенхемом та Евертоном. У складі синіх із перших хвилин з'явився лівий захисник Віталій Миколенко.

Господарі зуміли відзначитися першими ще до 15-ї хвилини. Біссума підхопив м’яч та завдав вражаючого удару по воротах з меж штрафного майданчику. М’яч, рикошетом від перекладини, влетів у сітку.

Потім Тоттенхем збільшив свою перевагу після фейлу Пікфорда. Голкіпер не зміг обробити просту передачу і обрізав всю команду. Цією помилкою легко скористався Сон.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0.

В другому таймі Тоттенхем не збавив і відзначився ще двічі. Спочатку Ромеро найвище вистрибнув перед воротами Евертона, головою спрямувавши м’яч у сітку рикошетом від перекладини. Потім Сон оформив дубль, відзначившись із близької відстані.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Тоттенхема.