На радість Луніну: Куртуа вперше пропустив у новому сезоні – Реал втратив очки у дебютній грі Ла Ліги

Переглядів 263
Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал стартував у новому сезоні Ла Ліги, одразу ж втративши очки на виїзді з Мальоркою. Андрій Лунін залишився на лаві для запасних і не зміг допомогти мадридцям.

У неділю 18 серпня Реал на виїзді зіграв проти Мальорки в матчі першого туру Ла Ліги. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

У стартовому складі мадридців у воротах зіграв Тібо Куртуа, а Андрій Лунін просидів усі 90 хвилин на лаві для запасних.

Команда Карло Анчелотті доволі швидко відкрила рахунок, коли Родріго Гоес після передачі Вінісіуса Жуніора красивим ударом відправив м'яч у дальній кут.

Однак на початку другого тайму Мальорка за допомогою подачі з кутового зуміла довести м'яч до Ведата Мурікі, який головою пробив Куртуа.

Цей гол став першим пропущеним для бельгійського воротаря після того, як відновився від важких травми навесні минулого сезону.

А на останніх секундах зустрічі Ферлан Менді грубо сфолив на Мурікі та отримав пряму червону картку.