«Намагаюся дарувати радість українцям»: Кухаревич розповів про головну мотивацію після переходу в Хіберніан

Переглядів 402
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Намагаюся дарувати радість українцям»: Кухаревич розповів про головну мотивацію після переходу в Хіберніан
Микола Кухаревич. Фото: Getty Images
Форвард Хіберніана та молодіжної збірної України Микола Кухаревич розповів британським медіа про дебютні голи на полях Шотландії, а також війну в Україні.

Кухаревич в останніх матчах допоміг команді з Единбурга, яка на старті сезону перебуває в топ-3 команд першості Шотландії.

«Наразі дуже важкий час для кожного українця. Ми маємо залишатися сильними, щоб продовжувати боротьбу Я щасливий, коли граю та забиваю. Це дозволяє мені трохи відволіктися від жахливих новин з України.

Я постійно на зв'язку з родиною. Вони живуть на Заході України у не дуже небезпечному місці, але ніхто й ніколи не знає, що може статися. Я намагаюся дарувати радість не лише їм, а й всім українцям, які про мене знають», — наводить слова Кухаревича ВВС.

Кухаревич приєднався до Хіберніана у вересні на правах оренди. Микола провів за шотландську команду сім матчів, в яких забив два м'ячі оформив один асист. 

Угода Кухаревича з Хіберніаном чинна до 31 травня 2023 року. Transfermarkt оцінює Миколу в 400 тисяч євро. Контракт футболіста належить Труа.