Нарівні з Екубаном та Стротманом: відома оцінка Малиновського за переможний матч Серії А

Переглядів 1325
Руслан Малиновський. Фото: Google
30-річний український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський зіграв за Дженоа у виграшному для грифонів поєдинку чемпіонату Італії проти Удінезе.

Вчора, 24 лютого, в рамках 26 туру італійської Серії А Дженоа зустрічався з Удінезе.

Український легіонер генуезців Руслан Малиновський залишився на заміні. Дженоа виграв перший тайм з рахунком 2:0, завдяки голам Ретегі та Бані.

А ось в другій половині зустрічі на 78 хвилині на поле вийшов український півзахисник генуезької команди, який допоміг Дженоа втримати позитивний для себе результат 2:0.

Від порталу статистики WhoScored Малиновський отримав оцінку 6,1. Це один із найнижчих балів загалом у матчі та найнижчий серед усіх футболістів Дженоа. Такі ж оцінки у складі генуезців отримали також Стротман та Екубан.

• На даний момент «грифони» з 33 очками в активі посідають 12 місце в турнірній таблиці італійської Серії А.
  • Наступний матч Дженоа зіграє на виїзді проти міланського Інтера, який наразі впевнено лідирує в чемпіонаті Італії (04.03).