Не Барселона: один з клубів Ла Ліги проігнорував Реал і не привітав Луніна і Ко з чемпіонством

Переглядів 7653
5 голосів
Андрій Лунін і партнери. Колаж: ФК Реал Мадрид
Реал за чотири тури до фінішу сезону в Ла Лізі офіційно став чемпіоном Іспанії. Відомо єдиний клуб Прімери, який не привітав команду Андрія Луніна з 36-м чемпіонством в історії.

У суботу, четвертого травня, Реал на своєму полі обіграв Кадіс із рахунком 3:0 у матчі 34-го туру Ла Ліги, одразу після чого Жирона перемогла Барселону – 4:2.

Ці два результату офіційно принесли мадридцями нагороду за їхні старання протягом цього сезону Прімери – 36-те чемпіонство Іспанії в історії клубу.

З цим досягненням команду, в якій виступає голкіпер збірної України Андрій Лунін, привітали 18 клубів Ла Ліги, та власне сама ліга, як і Королівська федерація футболу Іспанії.

Однак знайшовся клуб, який відмовився у своїй соцмережах викладати привітання Реалу з чемпіонством – це Атлетіко.

Зазначимо, що команда Дієго Сімеоне, окрім цього факту, залишається єдиною, хто зміг обіграти Мадрид в нинішньому сезоні:

• 3:1 в рамках Ла Ліги;
  • 4:2 (після додаткового часу) в рамках 1/8 фіналу Кубку Короля.

Як пише Defensa Central цей звичай став ще одним у довгому списку розбіжностей, які розділяють два клуби. Усе почалося з того, що було порушено пакт про ненапад між академіями команд – Ла Фабрикою (Реал) та кантерою Атлетіко.

Відтоді клуби значно дистанціювалися і підтримують інституційні відносини на низькому рівні.

Також нагадаємо, що Реал чотири рази поспіль вибивав Атлетіко у плей-оф Ліги чемпіонів, із сезону 2013/14 по кампанію 2016/17, двічі це траплялося у фіналі турніру.

• Лунін в цьому сезоні зіграв у 29 поєдинках в усіх змаганнях: 27 пропущених м'ячів та 12 ігор «на нуль».
  • Контракт українського футболіста з мадридцями розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Реал у середу, восьмого травня, прийме Баварію у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів – перша зустріч закінчилася внічию 2:2.
  • Атлетіко в свою чергу наразі посідає четверте місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 67 залікових пунктів.