«Не людина»: Шевченко згадав матч проти збірної Росії та висловився про Путіна

Переглядів 395
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Не людина»: Шевченко згадав матч проти збірної Росії та висловився про Путіна
Андрій Шевченко. Фото: Google
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко згадав свій легендарний гол в 1999 році у ворота збірної росії, а також лаконічно висловився про президента рф Володимира Путіна.

Футбольна легенда Андрій Шевченко гостро висловився про російського президента Володимира Путіна у зв'язку з документальним фільмом «Україна – Росія: Матч життя», яке опублікував ютуб-канал «Телебачення Торонто», присвяченим подіям матчу команд у 1999 році в Москві.

«Ви знаєте, я не хочу про це говорити. Мені про цю людину не хочеться говорити… Ой, вибачте, це не людина», – зазначив Шевченко у документальному фільмі.

У тому поєдинку форвард забив відомий гол у ворота Філімонова, засмутивши тоді ще не президента росії Путіна. Важливо відзначити, що цей матч завершився в нічию 1:1, а дивовижний м’яч Шевченка забезпечив Україні вихід у плей-оф кваліфікації до Євро-2000, позбавивши росіян шансів на участь у турнірі.

  • Нагадаємо, що Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист Шевченка), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу).