«Не моя проблема»: Яремчук чітко висловився про скандал у матчі Валенсії з Реалом

Переглядів 1107
Роман Яремчук. Фото: ФК Валенсія
Нападник іспанської Валенсії Роман Яремчук прокоментував свій гол та скандальний інцидент у матчі місцевого чемпіонату проти мадридського Реалу, де грає Андрій Лунін.

Нещодавно, 2 березня, на стадіоні «Месталья» відбувся матч 27-го туру Ла Ліги між командами Валенсія та Реал Мадрид. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Роман Яремчук висловився щодо не зарахованого голу вершкових вже після фінального свистка. Нападник впевнений, що все відбулося за правилами, тому його це не хвилює.

«Гол Беллінгема? Чесно кажучи, я не зрозумів, що сталося. Я особисто не бачив моменту, бо був далеко. Але хлопці кажуть, що рефері почав свистіти до навісу. Однак, у нас є VAR, все можна перевірити. Це не моя проблема».

На 30-й хвилині поєдинку нападник «кажанів» Яремчук вразив ворота вершкових. Після цього Яремчука було замінено на 57-й хвилині на Дієго Лопеса. Гол українця був результатом помилки захисника Реала Дані Карвахаля під час передачі назад.

«Мій гол? Я бачив цю нагоду. Це частина футболу, що навіть такі гравці як Карвахаль можуть помилятися. Ми багато працюємо над високим пресингом і так я отримав цей шанс. Я готовий робити все, що завгодно, щоб забивати. Радий забити знову», – цитує слова Яремчука український коментатор Сергій Лук'яненко у своєму Telegram-каналі.

• В наступному турі «кажани» вдома прийматимуть Хетафе. Поєдинок заплановано на 9 березня. Початок гри о 15:00 за київським часом.
  • Роман Яремчук у поточному чемпіонаті провів за Валенсію, у складі якої виступає на правах оренди з Брюгге, 22 поєдинки в усіх офіційних турнірах: чотири голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в три мільйони євро.