«Не побоюсь піти з ним у розвідку»: Селезньов розповів, чому Ракицький не співав гімн України

Переглядів 109
Андрій Піскун
Андрій Піскун
1 голос
«Не побоюсь піти з ним у розвідку»: Селезньов розповів, чому Ракицький не співав гімн України
Ракицький і Селезньов. Фото: ФК Шахтар
Нападник Євген Селезньов в очікуванні нового контракту з ФК Минай поділився думкою про колишнього партнера по Шахтарю та збірній Україні Ярослава Ракицьокого.

Селезньов запевнив, що ніколи не сумнівався у патріотичності Ракицького та назвав досить цікаву причину, чому Ярослав ніколи не співав гімн перед матчами національної команди. 

«У мене ніколи не змінювалося ставлення до Ракицького. Бо я знаю, хто він. Я знаю, що Ракицький – українець. Чому він не співав гімн? Тому що йому почали за це пхати.

А чому він має робити те, що кажуть інші? Він – особистість і робить набагато більше, ніж деякі люди. І це важливо, це є позиція!».

Також Селезньов заявив, що готовий піти з Ракицьким у розвідку.

«Я знаю, хто такий Рак у серці. Не побоюсь із ним піти у розвідку. Бо знаю, що він своє віддасть, як це має бути», — сказав Селезньов в інтерв'ю ютуб-каналу «Пряма червона».

Нагадаємо, що Ракицький основну частину своєї кар'єри провів у Шахтарі та пітерському Зеніті. Після початку бойових дій в Україні він в односторонньому порядку залишив російський клуб. А в липні підписав із Демірспором контракт на один сезон із можливістю продовження ще на рік.

За турецький клуб Ракицький вже встиг провести три матчі без результативних дій, маючи в пасиві червону картку. Transfermarkt оцінює 33-річного гравця у шість мільйонів євро.